האם להעדיף מחסום חניה או שערים חשמליים לחניה

חניה בבית משותף או בית פרטי מהווה כורח המציאות.

ככל שברחובות ארצנו נעות מכוניות רבות יותר, כך גדלה מצוקת החניה.

מי שלא התמזל מזלו ואין לו חניה פרטית הצמודה לביתו, יכול למצוא את עצמו מסתובב במשך דקות ארוכות לחפש לעצמו מקום חניה, לעיתים במרחק לא קצר מביתו.

הבעיה היא שגם מי שהתמזל מזלו ויש לו חניה פרטית הצמודה לביתו, עדיין עלול להתאכזב כשהוא מגיע לביתו לאחר יום מעייף ומגלה שאין לו היכן לחנות ועליו לחפש מקום חניה אי שם, היות שזר מוחלט החליט לתפוס את מקום החניה ולחסוך מעצמו את מצוקת החניה על חשבון בעל החניה עצמו.

לכן, לא מעט בעלי בתים פרטיים ובעלי דירות בבתים משותפים בוחרים להתקין בכניסה לחניה שערים חשמליים.

שערים חשמליים לחניה הופכים ליותר ויותר נפוצים במקומותינו ובנסיבות הנ"ל אין להתפלא על כך.

שערים חשמליים לחניה מסתירים את החניה מעיניי זרים ומונעים תפיסת החניה על ידם וכך נותנים בטחון לבעלי רכבים המחנים את רכביהם מאחורי מסתור מאובטח.

בעלי דירות בבתים משותפים יעדיפו להתקין מחסום חניה בכניסה לבניין.  בניגוד לשער חשמלי, מחסום חניה לא יסתיר את המתרחש במגרש החניה, אך ימנע מזרים את קלות הכניסה לחניה לא להם.

שערים חשמליים לחניה נותנים מסתור שמחסום חניה איננו נותן והם גם יותר מאסיביים ופחות מועדים לפורענות, אך מחירם יקר יותר וזאת הסיבה שלפחות בבתים משותפים יסתפקו בדר"כ במחסום  חניה.

שערים חשמליים נפוצים לא רק בכניסה לחניות.

גם בכניסה לבתים פרטיים ניתן למצוא שערים חשמליים לבית במגוון עיצובים וצורות, הנותנים לדרי הבית תחושת בטחון ומונעים כניסת זרים אקראיים.

ומה קורה כששער חשמלי מתקלקל?

זה יכול לקרות, כמו עם כל מוצר חשמלי מורכב.

יש המתמחים בתחום תיקון שערים חשמליים והם ידעו לפתור את הבעיה ולהחזיר את השער לפעילות תקינה במהירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *