מוצרי קידום מכירות – למי זה מועיל?

מוצרי קידום מכירות כפי ששמם מעיד, אמורים לסייע לכל בית עסק לשווק ולפרסם את עצמו על מנת לשמר את הלקוחות הקיימים ולדאוג ללא הרף ללקוחות חדשים. מדובר בסוג של מוצרי פרסום.

מוצרי קידום מכירות הם בעצם מוצרי פרסום ומתנות שמחולקים ללקוחות העסק וללקוחות פוטנציאליים על מנת להביע הערכה ללקוח שקנה ומחווה ללקוח פוטנציאלי ששואפים להפוך אותו ללקוח בפועל ביום מן הימים.

כשבעל עסק מחליט לשווק את עצמו באמצעות מתנות ללקוחות, הוא יעשה זאת בדר"כ בעזרת מתנות ממותגות שיאפשרו לו להוסיף את שם ולוגו העסק שלו אל המתנה שהוא מחלק וכך ישיג את מטרתו להפיץ את שמו ברבים.

מוצרי פרסום ושיווק מהווים את אחת מאבני היסוד של השיווק העסקי וכל בעל עסק צריך לחשוב ברצינות על מוצרי פרסום כמרכיב מרכזי באסטרטגיה השיווקית שלו.

צורת פרסום זאת באמצעות מתנות ממותגות מגיעה מדרך הטבע לתפוצה צרה יותר בהשוואה לדרכי פרסום אחרות משום שיש צורך למסור את המוצר ידנית ללקוח, אך יחד עם זאת הפוטנציאל העתידי של מוצרים כאלו גדול יותר.

בשיטות קידום מכירות אחרות, האפקט המיידי חזק יותר אך הוא נעלם מהר מאוד.

לעומת זאת מתנות ממותגות ממשיכות לבצע את עבודתן השיווקית במהלך תקופה ארוכה וחיי המדף שלהן ארוכים בהרבה.
דמיינו לעצמכם את הכוסות הממותגות שנמסרו כשי ללקוח והוא מוציא אותן בכל אירוח שהוא מבצע, כשכך הוא גורם להפצת שמו של העסק המפרסם בקרב קהל גדול של לקוחות פוטנציאליים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *